O Firmie

Firma Ekspertis obecna jest na rynku od 2005 roku . Przez wiele lat istnienia firmy rozwinęliśmy zakres swojej działalności. Jako zespół ekspertów specjalizujących się w różnych dziedzinach, oferujemy Państwu kompleksową obsługę całego procesu budowlanego od koncepcji architektonicznej poprzez projekt budowlany i wykonawczy oraz budowę, aż do kontroli obiektu na etapie użytkowania, czyli szeroko rozumiany Project Management.  

Trzon naszego zespołu stanowią inżynierowie budownictwa z długoletnim stażem zawodowym, posiadający między innymi: tytuły rzeczoznawców budowlanych, uprawnienia budowlane w nieograniczonym zakresie w każdej specjalności, przynależność do Stowarzyszenia Inżynierów i Rzeczoznawców SIDiR.

Doświadczenie zespołu, duże zaplecze naukowe, współpraca z krajowymi ekspertami oraz bardzo dobre wyposażenie firmy, pozwalają nam  zmierzyć się z najtrudniejszymi problemami.

Jako zespół profesjonalistów świadczymy usługi intelektualne i doradztwo dla inwestycji budowlanych w charakterze twórców projektów, kierowników robót budowlanych, inspektorów nadzoru inwestorskiego oraz prowadząc badania budowlane. 

Dysponując kadrą doświadczonych projektantów zapewniamy Państwu wysoki poziom naszych opracowań. Architekci projektują obiekty trwałe, funkcjonalne, estetyczne i przyjazne dla środowiska. Inżynierowie oprócz roli członków zespołu, opracowujących projekty branżowe, pełnią na każdym etapie procesu inwestycyjnego rolę doradców godnych zaufania, wyczulonych na aspekty architektoniczne, administracyjne, formalne i ekonomiczne. Mając na względzie kosztowność procesu inwestycyjnego w budownictwie, szczególną uwagę poświęcamy optymalizacji przyjmowanych rozwiązań projektowych i budżetu.

Poza wymienionymi zagadnieniami, zajmujemy się również wsparciem dla firm pracujących przy realizacji inwestycji w sektorze publicznym w oparciu o Prawo Zamówień Publicznych, czy w kontraktach powstałych na bazie procedur FIDIC. Świadczymy również usługi doradcze w zakresie wsparcia technicznego, przygotowania przetargów, zarządzania projektami oraz roszczeniami.